I wyjście

Chicago – Taneczna historia seksownej, wodewilowej piosenkarki Roxie Hart w wykonaniu tancerzy Art of Dance, to nowa odsłona tych jakże znanych hitów takich jak „Roxie”, „And All That Jazz”, „Cell Block Tango” oraz „Chicago”.

Blok około 7-10 min.

II wyjście 

Lata 20 lata 30 – polskie hity

W okresie lat 20 nastał czas nieograniczonej zabawy, zdominowanej przez śpiew i taniec, dlatego my postanowiliśmy wrócić do tamtych lat. Ludmiła Małecka wykonując największe polskie hity lat dwudziestych i trzydziestych pozwoli nam poczuć szalony, a zarazem elegancki, wytworny klimat ubiegłego stulecia. „Już nigdy”, Miłość ci wszystko wybaczy”, „Ja się boję sama spać” czy „Nogi roztańczone” w wykonaniu znakomitej artystki dostarczą nam niesamowitych wrażeń. Oprócz znakomitego śpiewu, lata dwudzieste i trzydzieste przybliża nam tanecznie zawodowa grupa taneczna „Art of Dance”, wykonując typowe dla tych lat choreografie, przygotowane przez choreografa Roberta Linowskiego. Inscenizacja piosenek z tamtych lat, taneczne szaleństwo, piękne stroje… to wszystko sprawia, iż poczujemy urok lat dwudziestych i trzydziestych.

Blok około 15 -20 min

III wyjście

Wielki Gatsby  

Lata 20-ste i Lata 30-ste w nowoczesnej oprawie. Wielki Gatsby to zaproszenie na wystawne przyjęcie, połączone z pokazem mody. Stroje tancerzy i niepowtarzalna choreografia pozwala przenieść się w klimat imprezy, opowiadającej o latach 20. Współczesne utwory idealnie wpasowują się w show i perfekcyjnie go uzupełniają, tworząc niesamowitą atmosferę.

Blok 7-10 min

Lekcja Charlestona do muzyki z filmu Chicago    

Zaproszenie gości do lekcji tańca w grupie, to kolejny element wspólnej zabawy. Czas trwania jednej części wraz z lekcją to minimum 15 min.